• Обновено
Година Нови Печатење Washi Лента За Статистика Лепило Scrapbooking Алатки Kawaii Декоративни Одличен Божиќ Симпатична Занает Подарок Шишиња

Година Нови Печатење Washi Лента За Статистика Лепило Scrapbooking Алатки Kawaii Декоративни Одличен Божиќ Симпатична

DEN 28.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
боја:
Бела
Тип:
селотејп
Бренд Име:
КЕВИН&САСА ЗАНАЕТИ
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
Y30-F08
Користење на сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Соодветна возраст:
6+
Големина:
1.5cm width 10m length
Тежина:
0.025kg
Посебни клаузули:
No
Пакување:
ПВЦ
Подготви дена:
7
Додатоци спецификација:
No

Купувачи како што избираат