• Обновено
2-PACK BarCodeScanner RS232 Спирала Кабел 3М(10ft),За Datalogic QD2130/QD2110/QD2100/QD2330/QD2310/QD2300/QM2130/QM2110/QM2100

2-PACK BarCodeScanner RS232 Спирала Кабел 3М(10ft),За Datalogic QD2130/QD2110/QD2100/QD2330/QD2310/QD2300/QM2130/QM2110/QM2100

DEN 527.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
E-SIMPO
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
C1021-2
Примена:
Компјутер и Скенер
Изолација Материјал:
ПВЦ
Примена:
Бар-код Скенер
Диригент Материјал:
Бакар
Должина:
3M(10ft)

Купувачи како што избираат