• Обновено
Јапонија НОСОРОГ YP-411 110mm Долг Нос Мини Клешти Супер Тешко Совет Toothless За Риболов Обработка Накит Поправка Види & Мобилни

Јапонија НОСОРОГ YP-411 110mm Долг Нос Мини Клешти Супер Тешко Совет Toothless За Риболов Обработка Накит Поправка

DEN 232.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Мини Клешти
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
YP-411
Примена:
Риболов
DIY Материјали:
Металугрија
Карактеристики:
Мини
is_customized:
No
Plier Стил:
Јапонски
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Име:
НОСОРОГ Клешти

Купувачи како што избираат