• Обновено
9308-621C 9308Z621C 9308621C 621C Дизел Млазницата за Делфи инјекторите Инјектор Контрола Вентил

9308-621C 9308Z621C 9308621C 621C Дизел Млазницата за Делфи инјекторите Инјектор Контрола Вентил

DEN 600.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

FXR-Година:
2010,2008,2007,2009,2011
Објектот Должина:
2CM
is_customized:
no
Бренд Име:
DEFUTE
Моделот На Isuzu:
fxr
Материјал Тип:
Matel
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Автомобил Производител:
Заменлив

Купувачи како што избираат