• Обновено
Франција Vandoren црвена кутија Java Ио Алто saxophone трската

Франција Vandoren црвена кутија Java Ио Алто saxophone трската

DEN 696.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
2.5, 3.0, 2.0
Бренд Име:
Vandoren

Купувачи како што избираат