• Обновено
За Kia Sportage 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Нов Chrome Автомобил Врата Се Справи Со Капак Трим Додатоци Бесплатен Превозот

За Kia Sportage 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Нов Chrome Автомобил Врата Се Справи Со Капак Трим Додатоци Бесплатен

DEN 335.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
funduoo
Име На Модел:
2014 година нови
Материјал:
ABS
Модел Година:
2005-2010
Автомобил Производител:
Kia
Автомобил модел:
За Kia Sportage
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
Додава заштита од мали вдлабнатини и гребнатини
Објектот Тежина:
215g
Автомобил модел:
За Kia Sportage 2005-2010
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Висок Степен на Triple Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка изглед

Купувачи како што избираат