• Обновено
Нови година Кристал Писмо Обетки За Жените Earings Цвет CNANIYA Бренд за Накит Златна Боја Обетки Studs/Boucle D'oreille Femme

Нови година Кристал Писмо Обетки За Жените Earings Цвет CNANIYA Бренд за Накит Златна Боја Обетки Studs/Boucle

DEN 277.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
CNANIYA
Број На Модел На:
ACF4000294-5,238

Купувачи како што избираат