• Обновено
GZGMET 100 Memter Жичен 6 Греди Инфраред IR Бариера Детектор Сензор за Движење на Отворено Gsm Аларм БЕЗБЕДНОСНА ОГРАДА АЛАРМОТ

GZGMET 100 Memter Жичен 6 Греди Инфраред IR Бариера Детектор Сензор за Движење на Отворено Gsm Аларм БЕЗБЕДНОСНА ОГРАДА

DEN 2616.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
GZGMET
Број На Модел На:
LC-BD-w-360
гредите:
6
Должина:
110-120cm
Школка Материјал:
Алуминиум легура
моќност:
DC 12-18V
На Предупредување За Растојание:
Отворено 100
јачина на предавателот:
Жичен
Функција:
Користење со аларм домаќин

Купувачи како што избираат