• Обновено
1PC Кристално јасна чаша вино стакло чаши 300ml овошен сок првенство Цевка Слама Цицање Пијат Виски Стакло Чаши JY 1183

1PC Кристално јасна чаша вино стакло чаши 300ml овошен сок првенство Цевка Слама Цицање Пијат Виски Стакло Чаши JY

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Drinkware Тип:
Стакло
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
J1183
Стакло Тип:
Коктел Чаша
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Материјал:
Стакло

Купувачи како што избираат