• Обновено
Бесплатен Превозот 3 еез felting игли Дома рачно изработени Везови удар игла за плетење алатки Заменливи за шиење алатки

Бесплатен Превозот 3 еез felting игли Дома рачно изработени Везови удар игла за плетење алатки Заменливи за шиење

DEN 165.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Игла За Плетење
Материјал:
пластични+метал
Употреба:
плетење алатки
1:
Занает Алатка За Полнење
2:
Вез Крои Игла

Купувачи како што избираат