• Обновено
столче опфаќа за tucson land rover Шкода Octavia Fabia Врвен Yeti Брза VOLVO V60 XC90 V40 XC60 S60L S80L XC90 sportage ix35

столче опфаќа за tucson land rover Шкода Octavia Fabia Врвен Yeti Брза VOLVO V60 XC90 V40 XC60 S60L S80L XC90 sportage

DEN 6897.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
сива
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Материјал Тип:
Оксфорд ткаенина
Бренд Име:
Да Вашиот Вкус авто додатоци
Објектот Тежина:
6kg
Mfg Серија Број:
Се прилагодите
Специјални Функции:
долга-трајни потрошни кул
Објектот Должина:
90cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Автомобил Направи:
сите
Материјал Тип:
Платно

Купувачи како што избираат