• Обновено
RSH031-150 Микс Неонски Боја Растворувач Отпорни Сјајот форма за Нокти PolishAcrylic, DIY материјали

RSH031-150 Микс Неонски Боја Растворувач Отпорни Сјајот форма за Нокти PolishAcrylic, DIY материјали

DEN 236.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
50g
Материјал:
Пластични
Големина:
Mix
Тежина:
50g
Број На Модел На:
RSH031-150
is_customized:
Yes
Материјал:
домашно милениче

Купувачи како што избираат