• Обновено
обичај персискиот тепих стил на дизајн со висок квалитет не се лизга трајни мода компјутери и лаптопи mouse pad за дом и канцеларија

обичај персискиот тепих стил на дизајн со висок квалитет не се лизга трајни мода компјутери и лаптопи mouse pad за

DEN 61.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
загреано
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
4055
Бренд Име:
Mairuige
боја:
Како се покаже слика
Стил:
персискиот тепих
Спецификација:
180*220*2mm
Трговија на големо:
Поддршка
сопствени направени:
Поддршка

Купувачи како што избираат