• Обновено
7x15mm Navette Брод Шупливи Празна Чаша Синџир без Rhinestones за Занает/Чевли/Накит/Облека

7x15mm Navette Брод Шупливи Празна Чаша Синџир без Rhinestones за Занает/Чевли/Накит/Облека

DEN 1903.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Изберете Синџир Боја, Суровини И Месинг Не Позлата, Никел, Сребро, На Возраст Од Сребро, Злато, Злато Се Зголеми, Црн Никел, Антички Месинг, Антички Бакар
Тип На Производ:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
X160905
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Големина:
7x15mm(Approx)
Материјал:
Кристално
Обликот:
Navette(Брод)
материјал на синџир:
Дувачкиот

Купувачи како што избираат