• Обновено
Нови Пристигнување Мода Tablecloth Кафе Остави Печати Сива маса крпа Покрие Памучна Крпа може да се customed 70*70cm90*90cm 140*180cm

Нови Пристигнување Мода Tablecloth Кафе Остави Печати Сива маса крпа Покрие Памучна Крпа може да се customed 70*70cm90*90cm

DEN 252.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Спецификација:
70 X 70cm, 90 X 90cm, 110 X 110cm, 140 X 140cm, 140 X 90cm, 140 X 180cm, 140 X 210cm, 140 X 240cm
Стил:
Европа
Техника:
Ткаени
Употреба:
Забава,Хотел,Дома
Бренд Име:
аки подарок
Обликот:
Плоштад
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Никој
Големина:
70*70cm,90*90cm, 140*180cm
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
лисја

Купувачи како што избираат