• Обновено
8мм Круг&Navette Fringle Шупливи Празна Чаша Синџир Без Кристали за Занает/Чевли/Накит/Облека

8мм Круг&Navette Fringle Шупливи Празна Чаша Синџир Без Кристали за Занает/Чевли/Накит/Облека

DEN 2128.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Изберете Синџир Боја, Суровини И Месинг Не Позлата, Никел, Сребро, На Возраст Од Сребро, Злато, Злато Се Зголеми, Црн Никел, Антички Месинг, Антички Бакар
Тип На Производ:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
X160905
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Големина:
8mm&7x15mm
Материјал:
Кристално
Обликот:
Круг&Navette(Брод)
Големина на Круг Првенство:
8мм(приближно)
Големина на Navette Првенство:
7x15mm(Приближно)
материјал на синџир:
Дувачкиот

Купувачи како што избираат