• Обновено
Супер Снабдувач Длабоко Зелена Кристал Дизајн Бела Сребрен тон Циркон Шарм Нараквици парична Казна Мода Накит TBS975A

Супер Снабдувач Длабоко Зелена Кристал Дизајн Бела Сребрен тон Циркон Шарм Нараквици парична Казна Мода Накит TBS975A

DEN 166.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Ayowei
Број На Модел На:
TBS975A
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метали Тип:
тон сребро.
Гем Боја:
Длабоко Зелена
Главниот Камен:
Цирконот
Хривнија ширина:
6mm
Хривнија Тежина:
12.19 g
Повод:
партија, свадба подарок
Накит Тип:
хривнија
Број На Модел На:
TBS975A
Должина:
About 18.7cm

Купувачи како што избираат