• Обновено
топла продажба Мулти-функција, Линеарна Actuator Моторни DC12V 100mm Удар Тешки 500N бесплатен превозот - 100MM

топла продажба Мулти-функција, Линеарна Actuator Моторни DC12V 100mm Удар Тешки 500N бесплатен превозот - 100MM

DEN 1055.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Commutation:
Brushless
Излезна Моќност:
3A
Напон(V):
12v
Употреба:
Автомобил,Електричен Велосипед,Дома Апаратот
Број На Модел На:
ZK374500
сертификација:
CCC
Вртежен момент:
Моторни Мозочен Удар
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Бренд Име:
ACEHE
Постојана Струја(A):
3A
Тип:
Моторни Мозочен Удар
Изградба:
Моторни Мозочен Удар
Ефикасност:
Моторни Мозочен Удар
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
3A

Купувачи како што избираат