• Обновено
316L хируршки челик папокот синџир був облик на прстен накит Ретро Був Нерѓосувачки Челик Папокот Копчето Стомак Прстен Тело Пирсинг

316L хируршки челик папокот синџир був облик на прстен накит Ретро Був Нерѓосувачки Челик Папокот Копчето Стомак Прстен

DEN 47.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Телото Накит
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
AX15D-Q00824
Бренд Име:
xuben
Употреба:
Стомакот Синџири
Материјал:
кристално
боја:
микс Мулти
Стил:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
Парична казна или Моден:
Нерѓосувачки челик
Пол:
Унисекс
ОБЛИКОТ:
Растенијата
Занает:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Големина:
Мини

Купувачи како што избираат