• Обновено
Еластичен памучна ткаенина, ленти шема, едноставен стил, lustrous, храбра боја, шие за врвот, маица, фустан, панталони, занает со двор

Еластичен памучна ткаенина, ленти шема, едноставен стил, lustrous, храбра боја, шие за врвот, маица, фустан, панталони,

DEN 152.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Лента
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Смалуваат-Отпорен На
Шема:
Печатени
Тип:
Ткаенини
Материјал:
95%Памук, 5%Spandex
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат