• Обновено
Децата геометриски облик кутија мудрост куќи дигитален облик на појавување на интелигенција кутија бебе едукативни играчки на 1-2-3 - годишниот

Децата геометриски облик кутија мудрост куќи дигитален облик на појавување на интелигенција кутија бебе едукативни

DEN 549.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Дрво
Употреба:
Градинарски Алат Играчки
Карактеристики:
Модел
Број На Модел На:
JM006
Наменет За:
неограничен број на
Пакување:
Торба
играчка материјал:
Дрвени
способност:
Интелектуалниот Развој, работни Вештини, Родител-дете Комуникација
Применливи Возраст:
7-12 Месеци, 1-3 Години
категорија:
мајка градина

Купувачи како што избираат