• Обновено
Оригиналниот Акварел Морнар Месечината Поп Јапонски Аниме Филм Постер Печатење Апстракт Детска Соба Без Рамка Ѕид Уметност Платно Сликарство Подарок

Оригиналниот Акварел Морнар Месечината Поп Јапонски Аниме Филм Постер Печатење Апстракт Детска Соба Без Рамка Ѕид

DEN 168.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
13x18 cm NoFrame, 15x20 cm Без Рамка, 20x25 cm Без Рамка, A4 21x30 cm Без Рамка, 30x40 cm Без Рамка, 40x50 cm Без Рамка, 50x70 cm Без Рамка, 60x80 cm Без Рамка, 70x100 cm Без Рамка
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Акварел
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Q0000596
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
Блага Уметност
Обликот:
Вертикален Правоаголник

Купувачи како што избираат