• Обновено
Модерната Кристал Лустерот светлина Модерна Лустерот осветлување кристал светлата Дома Затворен Тела Соба лустери сјај de cristal

Модерната Кристал Лустерот светлина Модерна Лустерот осветлување кристал светлата Дома Затворен Тела Соба лустери

DEN 4315.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
Транспарентен Сребро, Коњак Сребро.
Број на Светла:
6 Рака Светла, 8 Рака Светла, 12 Рака Светла, 15 Рака Светла, 18 Рака Светла
Wattage:
Without Bulbs, With LED Bulbs
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Полиран Хром
Сенка Ветер:
Up
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
E14
Стил:
Модерна
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
8745
Карактеристики:
светлината лустерот
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
RoHS,CE,CCC
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Сенка Тип:
Кристално
Бренд Име:
AL.HaffaR
Тело Материјал:
Кристално
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
110V,220V
Гаранција:
3 Години
6 Рака Светла Големина:
Дијаметар 60СМ (23.6) X Висина 60СМ (23.6)
8 Рака Светла Големина:
Дијаметар 75СМ (29.5) X Висина 60СМ (23.6)
15 Рака Светла Големина:
Дијаметар 84CM(33 Инчи) X Висока 70CM (27.5 Инчи)
18 Рака Светла Големина :
Дијаметар 97CM(38.2) X Висока 75см(29.5
Боја На Каросеријата:
Транспарентен боја K9 Кристално

Купувачи како што избираат