• Обновено
RZFC-188 Гроздобер kraft хартија СРЕЌАТА Е НА КАФЕ слики за на ѕид постер кафе бар декоративни сликарство 42x30 cm

RZFC-188 Гроздобер kraft хартија СРЕЌАТА Е НА КАФЕ слики за на ѕид постер кафе бар декоративни сликарство 42x30 cm

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BLINGIRD
Тип:
Постер
Предмети:
Филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Хартија
Стил:
Американски Стил
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Хартија
Форма:
Посебна
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
гроздобер постер
Материјал:
cowhide хартија vintag
користат за:
дома,кафе куќа бар
ѕидот sticekr:
ѕид уметност, занает
нови пристигнување:
Бесплатен превозот
гроздобер хартија:
ретро kraft хартија
топ мода:
висок квалитет 100%
Предмет:
гроздобер хартијасликарство
Директна продажба:
Дома Декор
Големина:
42X30 cm

Купувачи како што избираат