• Обновено
Црна Lave Камен Мушка Хривнија Mens Сребрена Боја Буда Нараквици за Жените 8мм Бела Howlite Bracciali Uomo Накит

Црна Lave Камен Мушка Хривнија Mens Сребрена Боја Буда Нараквици за Жените 8мм Бела Howlite Bracciali Uomo Накит

DEN 76.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SAUVOO
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Должина:
Adjustable
Компатибилност:
Камен Нараквици
Функција:
мушка хривнија
боја:
Црна и Бела
Големина:
8мм
Тежина:
25g
Материјал:
Природен Камен+Алуминиумски
Пакување:
1pc/opp Вреќа
Стил:
адвокатско Хривнија
Тип:
Буда Нараквици
дизајн:
лава камен хривнија
Функција:
pulseras mujer
Шема:
природен камен хривнија

Купувачи како што избираат