• Обновено
Памук Деколте Чипка Applique Везови Јака Мотив Venise Чипка Деколте Јака Applique Скратува Venise Закрпи за облека назад

Памук Деколте Чипка Applique Везови Јака Мотив Venise Чипка Деколте Јака Applique Скратува Venise Закрпи за облека

DEN 693.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
45cm*21cm
Број На Модел На:
BLL-T0435

Купувачи како што избираат