• Обновено
Во парк 30g Сива Термички Маснотии Паста Соединение Силикони За ПРОЦЕСОРОТ Heatsink Процесор Ладење Термичка паста маснотии Оригинални Спакувани

Во парк 30g Сива Термички Маснотии Паста Соединение Силикони За ПРОЦЕСОРОТ Heatsink Процесор Ладење Термичка паста

DEN 50.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Излез Тип На:
35g
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
CSE000101

Купувачи како што избираат