• Обновено
Црвено Мажите велосипедизам Кратко Sleeve џерси велосипед возење велосипед облека Велосипед Џерси Ropa Ciclismo ПОЛИЕСТЕР Отворено Спорт

Црвено Мажите велосипедизам Кратко Sleeve џерси велосипед возење велосипед облека Велосипед Џерси Ropa Ciclismo

DEN 456.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Ткаенина Тип:
Плетени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
RATDDW
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
велосипедизам блузи
Sleeve Должина(cm):
Краток
велосипедизам облека:
велосипедизам џерси 2017

Купувачи како што избираат