• Обновено
Zip Заклучување Кеси, Врвот Печат Кеси, Јасно, 19x13cm; еднострано дебелина: 0.05 mm

Zip Заклучување Кеси, Врвот Печат Кеси, Јасно, 19x13cm; еднострано дебелина: 0.05 mm

DEN 238.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
pandahall
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Објектот Дијаметар:
0.000inch
Објектот Должина:
7.480inch
Објектот Тежина:
340g
Објектот Ширина:
5.118inch
Производ Карактеристики:
Кеси
Објектот Висина:
0.000inch
Број На Модел На:
OPP-Q002-13x19cm
Материјал:
OPP Cellophane
боја:
Јасно
Употреба:
Кеси
торба големина:
10~20cm
единица:
100pcs

Купувачи како што избираат