• Обновено
Автентични мулти-функција демонтирање алатка поставува Завртки орев workbench дрвени комбинација алатки за симулација Дрвени играчки

Автентични мулти-функција демонтирање алатка поставува Завртки орев workbench дрвени комбинација алатки за симулација

DEN 861.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Материјал:
Дрво
Употреба:
Градинарски Алат Играчки
Карактеристики:
Модел
Број На Модел На:
JD024
НЕМА.:
workbench
Наменет За:
неограничен број на
Карактеристики:
удар удар
Пакување:
Подарок кутија
играчка материјал:
Дрвени
способност:
Интелектуалниот Развој, Рацете на Ментална, Емоционална, Родител-дете Com
Применливи Возраст:
Бебе (0-2 Години), Деца (3 До 6 Години)
Дали Постои Цртан Филм Сликата:
No

Купувачи како што избираат