• Обновено
4pcs/многу Нови 150ml Чаши Поставување на 304 Нерѓосувачки Челик Чаши Вино, Пиво Чаши Виски Отворено Патување Првенство АЈ 1125

4pcs/многу Нови 150ml Чаши Поставување на 304 Нерѓосувачки Челик Чаши Вино, Пиво Чаши Виски Отворено Патување Првенство

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Drinkware Тип:
Чаши
Број На Модел На:
jz1125
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Стил:
Краток
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Додатоци:
Со Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Спецификација:
4
Материјал:
Метал
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Обликот:
СТП Торба

Купувачи како што избираат