• Обновено
10pcs 6/0 Двојно Ајкула Апаратури од не ' Рѓосувачки Челик Риба Куки Двојно Ајкула Апаратури

10pcs 6/0 Двојно Ајкула Апаратури од не ' Рѓосувачки Челик Риба Куки Двојно Ајкула Апаратури

DEN 554.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
6
Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Двојно Кука
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
HQRF
Материјал:
stianless челик
Име:
Риболов Двојно Кука
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6/0-13/0
Пакет:
10pcs/торба

Купувачи како што избираат