• Обновено
Печење Пакет торба Срцето Чипка Само Лепило Polybag Бисквит Торба Торта/Леб/Бонбони Храна Торба 9.7*10+3cm 200pcs

Печење Пакет торба Срцето Чипка Само Лепило Polybag Бисквит Торба Торта/Леб/Бонбони Храна Торба 9.7*10+3cm 200pcs

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Повод:
Партија,Свадба,Божик,Нова Година
Бренд Име:
JSXDBAKING
Број на Компјутери:
200pcs
Материјал:
Пластични
Шема:
Срцето
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Цвет
Материјал:
opp
Пакување:
100pcs/торба
Употреба:
торта/леб/бонбони
Боја:
црвено/розова/сино/портокал/

Купувачи како што избираат