• Обновено
МЕТ црна пластика LED светилки drl дење работи светлина со dimmer функција и жолта се претвори светло функција за Форд фокус 2012-13

МЕТ црна пластика LED светилки drl дење работи светлина со dimmer функција и жолта се претвори светло функција за

DEN 2280.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
smRKE
Специјални Функции:
жолта пак сигнали + слабо контрола
Објектот Тежина:
1.2kg
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
10
Напон:
12V
Температура На Боја:
6000~7000k
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Купувачи како што избираат