• Обновено
DC 12V 12000RPM Брзина Висок вртежен момент Електрични Магнетни Мотор за DIY Играчка

DC 12V 12000RPM Брзина Висок вртежен момент Електрични Магнетни Мотор за DIY Играчка

DEN 111.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

сертификација:
како опис шоу
Тип:
како опис шоу

Купувачи како што избираат