• Обновено
Универзална 4x4 16 Копче Матрица Мембрана Вклучите Тастатурата Тастатура 76x69x0.8мм

Универзална 4x4 16 Копче Матрица Мембрана Вклучите Тастатурата Тастатура 76x69x0.8мм

DEN 168.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
Пакет Големина(L*W*H):
15 x 7 x 0.1

Купувачи како што избираат