• Обновено
FY&DR5685 трговија на Големо >>парична Казна Црн камен АА pendant ѓердан хривнија обетки сет

FY&DR5685 трговија на Големо >>парична Казна Црн камен АА pendant ѓердан хривнија обетки сет

DEN 527.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Jade
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Лице
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
ААА

Купувачи како што избираат