• Обновено
ТМ-205 Авто кои се Движат Светлина Метар LCD ЛУКС Метар Luminometer Max/ Data Hold

ТМ-205 Авто кои се Движат Светлина Метар LCD ЛУКС Метар Luminometer Max/ Data Hold

DEN 2112.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
N
Бренд Име:
Tenmars
Број На Модел На:
ТМ-205
Сензор:
Силикон photodiode и филтер
Мерен Опсег:
200, 2000, 20000, 200000 Лукс 20,200, 2000, 20000 Нога-свеќа

Купувачи како што избираат