• Обновено
Бесплатен превозот T0851 T0852 T0853 T0854 T0855 T0856 вистински мастило касети За Epson R330 1390

Бесплатен превозот T0851 T0852 T0853 T0854 T0855 T0856 вистински мастило касети За Epson R330 1390

DEN 2040.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
ZCWINJET
Број На Модел На:
85N
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
боја:
C, K, LC, LM, M, Y
Тип:
Вистински мастило кертриџ
Обоени:
Yes

Купувачи како што избираат