• Обновено
VR ТРКИ - AN10 МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ 30 РЕДОВИ МАСЛО КУЛЕР + МАСЛО ФИЛТЕР АДАПТЕР + НАЈЛОН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПЛЕТЕНКА ЦРЕВО СО PQY НАЛЕПНИЦА+КУТИЈА

VR ТРКИ - AN10 МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ 30 РЕДОВИ МАСЛО КУЛЕР + МАСЛО ФИЛТЕР АДАПТЕР + НАЈЛОН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПЛЕТЕНКА

DEN 1903.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
PQY
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
Универзална
Име На Модел:
AN10 30rows
Зафатнина:
1
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
АЛУ&SS&НАЈЛОН
Специјални Функции:
1
боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА
Материјал:
АЛУ&SS&НАЈЛОН
Местото на Оригиналот:
Тајван
Функција:
снабдувањето со гориво
ПОВРШИНА:
како Слика
Точка име :
масло кулер за полнење
Првиот Клучен Збор :
Ладилник За Масло
ВТОРИОТ КЛУЧЕН ЗБОР:
30 РЕДОВИ МАСЛО КУЛЕР
ТРЕТИОТ КЛУЧЕН ЗБОР:
30 РЕДОВИ МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ
клучен збор:
30 РЕДОВИ МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ

Купувачи како што избираат