• Обновено
ЗА паркинг камера со ИНФРАЦРВЕНАТА светлина +4.3 Количка за lcd hd автомобил монитор го користите за Kia К2 Седан вклучуваат 800*480 екран+стаклена леќа

ЗА паркинг камера со ИНФРАЦРВЕНАТА светлина +4.3 Количка за lcd hd автомобил монитор го користите за Kia К2 Седан

DEN 859.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Бренд Име:
GraceDriving
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Водоотпорен:
IP 69K
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
4.3 инчен
сензор на слика:
ccd
Леќа Материјал:
Стакло
Shockproof:
Yes
Ноќ визија:
Yes
Визуелна агол:
170 степен
Автомобил Производител:
за Kia
Тип На Објект:
автомобил rear view camera и следење

Купувачи како што избираат