• Обновено
Кина, Тибет уникатен свила вез стариот Brocade везови Статуата на Буда Плетење Везови Колекција

Кина, Тибет уникатен свила вез стариот Brocade везови Статуата на Буда Плетење Везови Колекција

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тема:
Будизмот
Материјал:
Органски Материјал
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Регионален Функција:
Кина

Купувачи како што избираат