• Обновено
2018 Дама Латинска Танц Пракса/Перформанси Фустани Црна/Роуз Чипка Жените Облека За Ча Ча/Ruma/Самба/Латинска Танц Здолништа

2018 Дама Латинска Танц Пракса/Перформанси Фустани Црна/Роуз Чипка Жените Облека За Ча Ча/Ruma/Самба/Латинска Танц

DEN 564.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
DQ5040
Стил:
Жените Латинска Танц Облечи
Бои:
Црна
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
активност:
Латинска / Ча ча / Румба / Самба / Каубој / Пасо Doble
Вклучуваат 1 buc:
1*Фустан
Материјал:
Tassel

Купувачи како што избираат