• Обновено
TF25-B2-А BSP/NPT 1, Дувачкиот Моторни Управува Вентил DC12V / DC24V 2/3/5/7 Жици DN25 Електрични Моторните Топката Вентил

TF25-B2-А BSP/NPT 1, Дувачкиот Моторни Управува Вентил DC12V / DC24V 2/3/5/7 Жици DN25 Електрични Моторните Топката

DEN 657.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Спецификација:
NPT, BSP
Напон:
DC12V, DC24V
Жици За Контрола На:
CR201, CR301, CR501, CR702
Бренд Име:
Tsai Фан
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
Извор На Енергија:
DC
Порт Големина:
1, DN25
Број На Модел На:
TF25-B2-A
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок:
Макс 1.0 Mpa
Температура на Медиумите:
1-95 Степен C
моќност:
12V / 24V
Производот:
ТФ Моторни Управува Вентил
вентил тип:
2 начин
опрема материјал:
Метал
Напон:
DC12V/DC24V
Вртежен момент:
2Nm
отворена/затворена време:
5 дик
сертификација:
CE, ISO9001
прирачник замени:
Никој
Контрола На Проводници:
2/3/5/7 жици

Купувачи како што избираат