• Обновено
Рака Печат Име Куче Ознака Ѓердан Персоналните Лилјак Ѓердан Титаниум Врежани Почетна Ѓердан Ноќта На Вештерките Парична Казна Накит

Рака Печат Име Куче Ознака Ѓердан Персоналните Лилјак Ѓердан Титаниум Врежани Почетна Ѓердан Ноќта На Вештерките Парична

DEN 503.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Титаниум Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
AILIN
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
SN07985011
Pendant Големина:
Pendant Дебелина
Метали Тип:
Титаниум
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
титаниум челик
писма:
3 -70 писма
Pendant Должина:
5cm (2)
Pendant Ширина:
2 cm (0.8)
Фонтот:
Edwardian Скрипта ИКТ
is_customized:
Yes
Должина:
Chain Length

Купувачи како што избираат