• Обновено
Бесплатен превозот големи mural позадина ТВ поставување на ѕид Гарнитура е спалната соба Сон цвет

Бесплатен превозот големи mural позадина ТВ поставување на ѕид Гарнитура е спалната соба Сон цвет

DEN 719.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Тип:
Винил Позадини
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Стил:
Модерна
Употреба:
Апарати за домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Број На Модел На:
CX0144
Шема:
Флорални
Димензии:
custom size

Купувачи како што избираат