• Обновено
4 Порти USB3.0 Мини-PCIe Експанзија Картичка Адаптер 19pin Насловот Чипсет за Renesas

4 Порти USB3.0 Мини-PCIe Експанзија Картичка Адаптер 19pin Насловот Чипсет за Renesas

DEN 739.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
h1111z
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
xb044
Тип:
USB Картички
Интерфејс Тип:
Мини PCI-Експрес

Купувачи како што избираат