• Обновено
Свадба Позадина за Свадба Декорација Свадба Drape и Завеса со Монтажни Грабеж

Свадба Позадина за Свадба Декорација Свадба Drape и Завеса со Монтажни Грабеж

DEN 4512.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Земјата Ден,Денот на Таткото,Годишнина,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ
Шема:
Полна Боја,Ангел
Број На Модел На:
wbp3124
is_customized:
Yes
Материјал:
мраз свила
Бренд Име:
DesserXixi

Купувачи како што избираат