• Обновено
Попуст на Големо Природни Вистински Жолта Jade Златна Џаспер Грутка Лабава Монистра Слободни Форма Монистра 3-12mm Одговара Накит 15 03886

Попуст на Големо Природни Вистински Жолта Jade Златна Џаспер Грутка Лабава Монистра Слободни Форма Монистра 3-12mm

DEN 162.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Форма:
Нередовните
Објектот Висина:
5x7mm,7x9mm
Главниот Камен:
џаспер
Број На Модел На:
03886
Бренд Име:
Veemake
Метали Тип:
Никој
Објектот Тежина:
Approx.
Камен:
Златна Џаспер
Обликот:
Грутка Монистра , чип Монистра
Надворешниот Дијаметар:
2x4mm, 3x5mm, 4x13mm 5x7mm 8X10mm

Купувачи како што избираат