• Обновено
9x13cm(3.55х5.12)Обична џеб 200 X Отвори врвот Сина позлата Алуминиумска Фолија Торба - Метален aluminized пластични Торбичка Топлина запечатува

9x13cm(3.55х5.12)Обична џеб 200 X Отвори врвот Сина позлата Алуминиумска Фолија Торба - Метален aluminized пластични

DEN 118.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Шема:
Рамно Тип
Материјал:
Пластични
Употреба:
Храна
Дебелина:
8.5 жица
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Пластични Тип:
Алуминиумска Фолија
Материјал:
Алуминиумска Фолија / PE / ПЕТ Соединение
Функција:
Влага/Мирис / Маснотии Доказ , Безбедност И Рециклираат
боја:
Сина
Бизнис употреба:
Медицина во Прав, апарати за Домаќинство,Лицето маска пакување торба
Примена:
Сушено Јатчесто овошје,Чај,Кафе,Ужинка, Електронски компоненти пакување, итн.
торба стил:
Станот торба & Пинг џеб
Понудата:
Во акции на мало или големо
Место на Потекло:
Guangdong Кина
Дебелина:
0.17 mm(Двете страни)
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат